Wie worden dit jaar de beste leraren van Rotterdam?

Home

wachten ...

Stem nu op uw favoriete leraar!

Zoek hier uw favoriete leraar en klik op de naam om te stemmen. U kunt zoeken door de naam in te typen of door een categorie te selecteren.

-- kies categorie -- 
Nathalie Lubeekk - Scheepsvaart en transport college
Fatma Sarikas - Lucia Petrus MAVO
Rianna Van der Burgh - Van Brieneneoordschool
Cora Hardenberg - Zadkine Benthemplein 15
Team Waalse school Team - Waalse school
Jan Dikmans - Accent Hoogvliet
Cynthia Mallee-Smit - Tangram
Nadine Plat - Kindercentrum Toverkunst
Antionette Dieleman - Laurens lyceum
Roos Mathoera - Young Business School Rotterdam
David Fortes - Kinderopvang Bimbola
Jan Veldhuizen - GSR Rotterdam
Anqelique Dinzey - Albeda Prins Alexander
Frank van Meer - Albeda College Spinozaweg
Mari Smeets - Albeda college
Ruud Verstraaten - Wolfert Tweetalig
Roland Meijerink - Wolfert Tweetalig
Ingrid Delhaas - Pcbs Het Open Venster
Manon Weeda - Kinderopvang Mundo locatie Ringdijk
Kim de Does - de Wissel
Rachel Fortuyn - Albeda College locatie baljuwstraat
Salima Sbaa - Albeda College Haastrechtstraat 3-5
Tom Van Dongen - GSR Rotterdam
Rob Michels - Scheepvaart en Transport College
Marc Christiaanse - Albeda Zorgcollega, Alexanderlaan
Jaap Moerman - Scheepvaart en Transport College
Arjan van den Broekk - Albeda College Rosestraat
Louis Duarte - Accent Hoogvliet
Arjan Moesman - Scheepvaart en Transport College
Elianne Ottevanger - Albeda Zorgcollege
Mary Dunne - Albeda College Rosestraat
Henk Mostert - Scheepsvaart en transport college
Joke Janse - Albeda College Rosestraat
Nicolette Mouna - Albeda College Spinozaweg 400
Yelcka van Oversteeg - Libanon Lyceum
Yaida Eekhof - Penta Hoogvliet
Erik Van Nijen - Horecavakschool Rotterdam
Maaike Nagtegaal - A.J. Schreuderschool
Leanne Van Eeren - Elisabethschool
André Nouwen - Scheepvaart en Transport college
Manon van der Hilst - Albeda
Renee van Eijk - Obs de Pijler
Esther Oversier - Emma school Hillegersberg Rotterdam
Kees Arons - Zadkine Startcollege
Noëlle Engels - Elisabethschool
Ellen Palte - OBS De Catamaran
Kristel Roth - van Dalsum - Bavokring
Aynur Ersoy - Accent Hoogvliet
Marisca Pantekoek - De pionier
Sharon Ann Rackwitsz-Yardley - Openlucht school recon
Errol Ertugruloglu - Wolfert Tweetalig
Leendert Pasman - Calvijn Meerpaal
Caresse Kruijskamp - OBS de Zevensprong
Sebastian Van Etten - Het middelpunt
Michiel Peereboom - Montessori lyceum Rotterdam
Ouarda Bouaouiouach - Het opstapje kdv
Sandra Euser - De Kleine Prins
Ali Peet - Het Spectrum Nesselande
Mohammed Bouhlou - Avicenna collega
Marion Geelhoed - Melanchton
Ayse Pelivan - Avicenna college
Margi Geerlinks - Grafisch Lyceum Rotterdam
joeri van Tienen - Albeda College Spinozaweg 400
Jelmer van de Plas - CBS de Regenboogschool Overschie
Marlous Gijsbers - Het Spectrum Nesselande
Hylke Mijnster - Albeda college Spinozaweg
Anita Prol Pato - Laurens Lyceum
Hilde Groenendijk - GSR Rotterdam
Corina Franken - Rotterdamcollege zmlk
Imane Rahhab - PCB de Parel
Sandra Groenendijk - Kinderdagverblijf Aja Kabaja, Cordell Hullplaats 1, Rotterdam
A.J. Brand - Rvc de hef
Suzanne Ravenstein - Zalmplaat school psz de kleine zeemeermin
Mandy de Groot - De van Brienenoordschool
Roxanne Van der Meulen - Het opstapje
Jordy Remlicht - De plevier
Alieke Grootenboer - Calvijn buisiness school
Janniek van den Berg - Fatimaschool
Ary Rijke - Scheepvaart en Transport college
Fadoua el Akchaoui - zadkine, prins alexanderlaan
Marc Haers - Grafisch Lyceum Rotterdam
Martin de Rijke - Albeda College Baljuwstraat
Hans Foks - STC
Teresa Hamadyk - Peuter & Co
Michael Rijke - Penta Hoogvliet
Joe van der Velde - Albeda college Alexanderlaan
Anouk Hazeu - De Talmaschool
Erik Roth - Het Accent
Seema Ramautar k - Albeda college Alexanderlaan
Eric van der Heijden - Albeda College Rotterdam
Gerrit van der Ruit - Albeda College Rosestraat
Kirsten Lissenberg - SBO de Boei
Carlo Heimeriks - Van Rijckevorselschool
Robin Van der Sar - Albeda sport college stadion feyenoord rotterdam
Paulien Verel - O.b.s. De Meridiaan
Linda Dam - Pcbs Het Open Venster
Meggy Helmink - De klaver heijplaat
Gerdien vd Schans - Het Spectrum Nesselande
Abdullah Ozer - Lyceum Kralingen
Sarina Hoogendam k - Eduard van Beinumschool
Rob Schoenmakers - Jan Antonie Bijloo school Rotterdam
Remco de Goede - Scheepsvaart en transport college
Martijn van Oudheusden - GSR Rotterdam
Janette Hietbrink - Rudolf Steiner School
Danny Schuilwerve - Wolfert Tweetalig
Caroline van Vliet - Het Spectrum Nesselande
Martijn Balm - het Lyceum Rotterdam
Valerie Hoek - Jacob marisschool
Kimberley Schut - Albeda college
Mieke Carlier - De Rotterdamse Peuterschool Toermalijn
Mavis Van Kallen - Rotterdamcollege zmlk
Hugo Schwagermannk - Scheepsvaart en transport college
Team van Openbare basisschool de Tuimelaar Team - OBS de Tuimelaar
Lies van 't Hof - Albeda College Rosestraat
Frank van de Vrie - A.J. schreuderschool
Moestafa _ener - Avicenna college
Team Mr Schats Noord Staps - Mr. Schats Noord, Horizon
Annemarie van het Hof - Albeda College Zuster hennekeplein
Jenny Van Roon - Horizon
Hubert Sengers - Laurens Lyceum
Tamara De Wolf - Mr. Schats Noord, Horizon
Rosemarijn Van Houdt - Prins Willem Alexander school IJsselmonde
Jerney van Leijden - Scheepsvaart en transport college
Suzan Serraarens - Scheepvaart en Transport College
Erik van Ruijven - Libanon Lyceum
Kim Huijbrecht - Jenaplan Vlaardingen
Mohamed Benziane - De Regenboog (basisschool) en hogeschool Thomas Moore
Annemarie Sloven - Daltonschool de Bergse Zonnebloem
Jeannet Krul - Cornelis Haak School
Inge Huijser-Engbers - GSR Rotterdam
Roy den Dekker - de overkant
Rita Spithoff - Scheepvaart en Transport College
Tony van der Linden - Tyltylschool
Anuar El Idrioui - Rvc de hef
Jeroen De Beer - Mavo Centraal
Aleid Stamer - Albeda College
Wim Jansen - Van brienenoordschool
Rachida Ilahi - Al-Ghazali school
Stephanie Zuijdgeest - Het opstapje kdv
Deborah Starmans - Albeda College Rotterdam
Adrie Dekker - De Regenboog voor ZMLK
Alina Iliek - Wolfert tweetalig
Kelly van As - Basisschool Park 16hoven
Willeke Storm - Het Spectrum Nesselande
Lydia Alderlieste - dr. J. Woltjerschool
Martin de Jong - Mytylschool de Brug
Eelco Hilkmann - Bimbola rotterdam
Bram Straatmeijer - Marnix Gymnasium
Arjen de Jong - De passie
Monica Dusseldorp - Rotterdamse schoolvereniging
Bob Rietdijk - Marnix Gymnasium
Roland Van Straten - Obs de mare
Jacqueline Kamps - Cornelis Haak School
Bas Vendrig - Het Tangram
Fred Snel - Albeda College Haastrechtstraat
Anne Teunissen - Calvijn Meerpaal
Marion van Kapel- Van de Voort - RK de Regenboog
Bernadette De Bruijne - Penta Hoogvliet
Mariska Kraaijeveld - VSO Het Passer College
Marjolein Tieman-Copier - De pionier
Juf Kahraman - CBS Beatrix
Paula Kerkhof - Het Spectrum Nesselande
Suzanne Esser Preij - De Kleine Prins
Paul Toonen - Albeda college Zuster hennekeplein
Anneke Kerasavopoulos - Laurens lyceum
Lerarenteam Team - Schreuder College Slinge en De Quackstraat
Esmee Aarden - Njoy kinderdagverblijf Rotterdam
Anne Marijn Troost - Jacob marisschool
Chantal Kerpel - Tarcisiusschool
Patricia Slingerland - Obs de piramide
Hanan Agaroud - Ib-n-sina
Eline Twigt - Het Spectrum Nesselande
Ginny van Kester - Tangram
Eva Poley - Calvijn Zuidermavo
Ismail Aghzanay - Rotterdam Design College
Mildred Kiman - CBS Beatrix
Saskia van den Bossche - Obs de Boog
Mireille Madnoersan - De Kleine Prins
Daan Alkema - Penta Hoogvliet
Anne Klaassen - Willibrordschool
Marian van der Heiden - Openbare school de Esch
Michelle Baas - Cornelis Haak School
Ellie Apol - Horizon jeugdzorg en onderwijs instituut
Tunis Klawi - Scheepsvaart en transport college
Kim van der Maas - Scheepsvaart en transport college
Mirjam Bakker-Stolk - Montfort College
Nico Van Wijk - Cornelis Haak School
Jeroen van Klei - Laurens Lyceum
Gerdien van der Schans - Het Spectrum Nesselande
Sila Barlow lalmohamed - Ib-n-sina
Silvio Sommer - Palmentuin, LMC Rotterdam
Ruben Klink - Albeda
Sanne van de Water - Kruidenhoek
Edigna Been - De Globetrotter, locatie Katendrecht
Karin Desloover - CBS Beatrix
Esra Kocak - Avicenna college
Annelies van Loosen - Van Voorthuysen school
Ilhame Belaarbi - Ib-n-sina
Colette Van Hemmen - Van Rijckevorselschool
Don Kockelman - Theresiaschool
Ans Vd Velden - De brug
Mustapha Benchikhi - Avicenna college
Geerke Klerks - de Kubus Rotterdam
Shane Kolenbrander - Libanon Lyceum
Monique Verbree - Heijbergschool
Hans Van den Berg - Albeda rosestraat/ poortugaal
Marley de Vos - Accent Vijverhofstraat 97
Mari Koornstra - Theater havovwo
Monique Verhaaf - Calvijn Meerpaal
Ingrid Berwald - Libanon Lyceum
Cynthia Rosario - De Horizon
Anthon Verheule - Albeda College Weena
Magtelien Blok - Scheepvaart & transport college
Shannon Kop - Jacob marisschool
Chantal Damsma - Scheepvaart en Transport College
Esther Vermaas - Techniek College Rotterdam
Diana Blom - Zuidermavo
Jorik Koppert - Emmaus College
Irene de Jong - van Doodewaard - De Rotterdamse Peuterschool locatie OBS De Akkers
M Visser - Calvijn Meerpaal
Marielle Boevee - Openbare school de Esch
Patrick de Kovel - Open Venster
Michelle Sonneveld - GSR Rotterdam
Gijs van Vlaardingenk - Wolfert Tweetalig
Sandra Kramer - Globetrotter Katendrecht
Reno Keiluhu - Albeda Haastrechtstraat
Paul Vliegen - Wolfert Tweetalig
Marielle Bosgieter - Van Rijckevorselschool
Martijn Kreijscher - Libanon Lyceum
Sabrina Gaudio - Grafisch Lyceum Rotterdam
Femke van Vliet - Rotterdamse school vereniging
Hanneke Bosman - De passie
Rinske Kreukniet - Rudolf Steiner college
Alice Groeneveld - Emmaus College
Eric-Jan Vriend - Cornelis Haak School
Ismael Bozalmad - Melanchthon Kralingen
Elieske Krijsgmank - Da Costa School
Anamarie Sanchez - De Nieuwe Haven
Mark Van der Wantk - Albeda college Zuster hennekeplein
Erling Braacx - Scheepsvaart en transport college
Dewi Krispijn - Vreewijkschool
Brevan Huijkman - Scheepvaart en Transport college
Natascha Van Wijk - Obs-klim op roerdomplaan
Kevin Brodie - Grafisch Lyceum Rotterdam
Jiska Kroef - Tuinstad schiebroek
Melvin Zaalman - BSO de Clipper
Johan De Wolf - Het Spectrum Nesselande
Raymond Krooswijkk - Theresiaschool
Johan de Jong - Het Spectrum Nesselande
Sharmila van Brummen_ Panday - Elisabethschool
Suzan Sultan Yurdakul - Obs de Wilgenstam
Hatice Kucuk - Albeda Alexanderlaan
Lidya Ogur-Ozer - Het Praktijkcollege Charlois
Jan Brusselman - Accent Hoogvliet
Alaa el Zarow - Avicenna college
Patricia Kuil - Albeda college alexanderlaan
Nikki Kruijer - Albeda Haastrechtstraat
Truus Casiana - Albeda
Naima Zeijpveld - Rvc De Hef
Jacqueline van Kuilenburg - Albeda Zorg en Welzijn Vlaardingen
Patrick Feddes - Scheepsvaart en transport college
Johan ten Cate - Het Lyceum Rotterdam
Linda van Zijp - Grafisch Lyceum Rotterdam
Peter Kwakernaakk - Comenius College
Michiel Tange - Penta college CSG Hoogvliet mavo team
Ibtisame Chibani - Ib-n-sina
Hamide Eroglu - Openbare school de esch
Nienke Latour van Hensbergen - Alberda College
Amrita Merhai - Persad - OMBS Jan Prins
Matthijs Clasener - Grafisch Lyceum Rotterdam
Michael Beijer - Albeda College Rosestraat
Rick Van Leeuwen - Globetrotter Katendrecht
Linda Van Heeren - Scheepsvaart en transport college
Giorgio Costa - Albeda college Rosestraat
Esther Leeuwenstijn - OBS de Phoenix
Anita el Bouchtoubi - Ibs Noen
Ferry Groenewegen - Albeda College Rosestraat
Team Laurens Cupertino Cupertino - SBO Laurens Cupertino
Shereen Liakathoesein - KindeRdam Pinokkio
Ester Bransen - Albeda college alexanderlaan
Fairouz Talbi - Albeda College
Kristel Van Dalsum - Bavokring
Arwen Lie-hap-po - De Kleine Prins
Ahmet Dikbas - Albeda Zorgcollege
Mathijs de Haan - Albeda College
Erik Bansberg - Albeda College Rosestraat
Jan Van Lierop - Grafisch Lyceum Rotterdam
Kees de Groot - Marnix Gymnasium
Team van SO De Regenboog team - SO De Regenboog
Kelly Smit - Krommenhoek - Het opstapje kdv
Azra Likick - Rotterdam vakcollege De Hef
Nadine van Hulst - Wolfert Tweetalig
Nassira Abderrahim - Ibn- I Sina
Monique van der Loo - Kleine Prins
Nina Kodentsova - Marnix Gymnasium
Amanda Deelen - De Kleine Prins
Semihanur Ozan - Ib-n-sina
Soraya van Loon - Accent Hoogvliet
Ruben Kok - GSR Rotterdam
Maarten Degeling - Scheepvaart en transport college
Jacoline van Bezooijen - Kinderdagverblijf Xander (organisatie Bijdehand)
Bianca Los - Het Spectrum Nesselande
Shabana Nadari - Albeda college alexanderlaan
Danielle Denissenk - cbs de wieken
Andre Deelen - Albeda

De Verkiezing Leraar van het Jaar Rotterdam 2018 is powered by Vote Company, de specialist in het organiseren van verkiezingen.

Om deze website ten volle te benutten dient u cookies te accepteren - toon details